KOMUNIKAT DOTYCZĄCY COVID-19

Szanowni Państwo!

W związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19 i wprowadzeniem na terenie Bydgoszczy czerwonej strefy Bydgoska Spółdzielnia Mieszkaniowa uprzejmie prosi mieszkańców aby wizyty osobiste w Zarządzie i Administracjach Osiedli ograniczyć do niezbędnego minimum i realizować wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania na konkretny dzień i godzinę z pracownikami Spółdzielni.

Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników Spółdzielni, zwracamy się z prośbą, aby wnioski o wydanie zaświadczeń potwierdzających tytuł prawny do lokalu mieszkalnego lub garażu oraz zaświadczenia o braku zaległości w opłatach eksploatacyjnych kierować za pośrednictwem poczty lub złożyć do skrzynek znajdujących się na zewnątrz budynków Administracji i siedziby Spółdzielni.

dział obsługi mieszkańców (wydawanie zaświadczeń potwierdzający tytuł prawny do lokali mieszkalnych, załatwienie formalności dla nowych właścicieli lokalu, wnioski o przeniesienie własności, pośrednictwo nieruchomości)

                                      tel. 52 376-97-55           e-mail: dc@bsm.bydgoszcz.pl

– dział opłat i windykacji (wydawanie zaświadczeń o braku zaległości z tytułu opłat eksploatacyjnych lokalu, wysokość i rozliczenia opłat miesięcznych oraz dostarczone media, zadłużenia za użytkowania lokali)

                                     tel. 52 376-97-70           e-mail: ia@bsm.bydgoszcz.pl

dział gospodarki zasobami spółdzielni (lokale użytkowe,  zaświadczenia   potwierdzające tytuł prawny do garażu)

                                      tel. 52 376 97-53           e-mail: aj@bsm.bydgoszcz.pl           

Ponadto informujemy, że:

  • wszelkie awarie i zdarzenia należy zgłaszać telefonicznie lub na e-mail
  • awarie będą usuwane na bieżąco, prosimy jednak o wcześniejszą informację czy osoby zamieszkujące lokal poddane są kwarantannie
  • place zabaw pozostają zamknięte do odwołania
  • w dni powszednie stale prowadzona jest dezynfekcja elementów użytkowych części wspólnych budynków tj. kasety domofonowe, klamki drzwi wejściowych do budynku, przyciski dźwigów osobowych, kabiny windy, poręcze.

Zarząd Bydgoskiej Spółdzielni Mieszkaniowej prosi wszystkich Państwa o wyrozumiałość. Dołożymy wszelkich starań, aby obsługa naszych członków, interesantów i kontrahentów była jak najlepsza w zaistniałej sytuacji. Prosimy również o rzetelne stosowanie się do wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz zasad, które pragniemy przytoczyć Państwu poniżej: