Praca w BSM

Zarząd Bydgoskiej Spółdzielni Mieszkaniowej  w Bydgoszczy
ul. Grunwaldzka 12
poszukuje pracownika  na stanowisko:
 Asystent / Asystentka Biura Zarządu

  1. Zakres obowiązków:
  • Organizacja pracy Biura Zarządu, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i przepływem informacji w ramach firmy.
  • Bieżące wsparcie w sprawach administracyjnych i urzędowych.
  • Koordynowanie kalendarza Zarządu, organizacja spotkań, konferencji i podróży służbowych – wsparcie administracyjne dla Członków Zarządu.
  • Zapewnienie sprawnej i skutecznej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.
  • Przygotowywanie pism, raportów i prezentacji.
  • Planowanie i organizacja, koordynacja i podsumowanie spotkań, sporządzanie notatek ze spotkań.
  • Ewidencja i archiwizacja dokumentów.
  • Rozliczanie faktur za usługi i towary.
  • Zamawianie materiałów biurowych.
  • Wspieranie pracy sekretariatu w zakresie poczty, obiegu dokumentów w firmie oraz zaopatrzenia w art. biurowe i spożywcze, zastępowanie podczas nieobecności.
  1. Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe/średnie.
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel).
  • Umiejętność organizacji pracy, wielozadaniowość oraz działanie pod presją czasu.
  • Samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej.
  • Inicjatywa oraz nastawienie na wsparcie i rozwiązywanie problemów.
  • Wysoka kultura osobista, dyplomacja i dyskrecja.
  • Umiejętność pracy z ludźmi.
  • Komunikatywność i asertywność.
  • Wysoka dyspozycyjność.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  1. Oferta powinna zawierać:
  • CV i list motywacyjny.
  • Kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje.
  • Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe.

>>Klauzula informacyjna dla osób ubiegających się o zatrudnienie w Bydgoskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w ramach prowadzonej rekrutacji<<

Oferty należy składać w sekretariacie Zarządu Bydgoskiej Spółdzielni Mieszkaniowej ul. Grunwaldzka 12, 85-236 Bydgoszcz, przesyłać pocztą lub na adres e-mail: bsmzarzad@pro.onet.pl